EMO THEM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMOLARIN MEKANI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sohbet | Emoturk Forum

Punk, Punk'ın Amacı, Punk Showları Kendi Anlatımım

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Punk, Punk'ın Amacı, Punk Showları Kendi Anlatımım Empty
MesajKonu: Punk, Punk'ın Amacı, Punk Showları Kendi Anlatımım   Punk, Punk'ın Amacı, Punk Showları Kendi Anlatımım I_icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 7:35 am

Punk arkadaslar bir Alt Kültürdur kendine ait bir edebiyatı müzigi giyim tarzı vardır yani punk a sadece bir müzik oalrak bakamayız bir insan eger punkı begeniyorsa herseyiyle begenmelir yoksa bir anlamı kalmaz.

Punk Edebiyatı: Çagdas edebiyata karsıdır Punk edebiyat. Örnegin Kafiye pek aramayın bulamazsınız. Hepsinde Küfür Argo kelimeler vardır her cumlesinde bir kufur veya sert bir terim bulabilirsinz fakat cok renklidir tamamen insanı anlatır.

Punk Müzik: Dısardan dinlediginde tamamen gürültü gibi gelir cogu zaman bassgitar davul birbirine uymaz bile. Ama mğzigin icine grdgnzde sadece 1 ensturumanı dinleyip koparsınız enstruman dinlemek istemiyosanz sozleri dinlersiniz. Ve Punk Müzik Cok serttir bunun nedenide sinirliyıkıcı ve düzen karsıtı olduklarını belirtmek isterler.

Punk Showları: Punk Showuna Pogo da denilebilir Sahnenin onunde yada sahnede aklına gelen butun hareketleri yaparsın pogo dansta ve cook eglencelidir gercekten salsa tago cart curt hc biri pogo nun yerini alamaz. Dans esnasında birbirlerine cok yakndrlar ve sanki herkez en one gtmek istyomus gibi iteklerler birbirlerini ve cok zevklidir. Genellikle Cıplak olunur Pogo dansta Örnegin ben : Dans esnasında ayakkabımı kaybetmstm sahneye cıkıp bagrmaya basladım ayakkabımı goren varmi die .

Punk'ın amacı : Her turlu duzenden nefret eden demek.

Tamamen Toplamak Gerekirse Punk Demek Bugunu yasa Gerisini S----- Et demek. Ve mutlaka bir punk konserine gidin ^^ cok egleniceginizden eminim.

Not: Tamamen kendim yazdım Yazım yanlısı anlatım bozuklugu olablr affedin artık ^^ (:
http://emoturk.hareketforum.com

Punk, Punk'ın Amacı, Punk Showları Kendi Anlatımım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nasıL punk*çı oLucaksın_?
» Punk Giyim Tarzı !!
» Punk Rock Tarihi
» Punk Müziği ve Kültürü
» Punk Tarihi