EMO THEM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMOLARIN MEKANI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sohbet | Emoturk Forum

Emo ! .

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Emo !                 . Empty
MesajKonu: Emo ! .   Emo !                 . I_icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 2:40 am

Emo nedir ? insanların emoyu yanlış anlamasının sebepleri nelerdir?

мiЯα

Bu iki başlığı ele almak istedim çünkü kendi açtığım emo sitesi bu sebeplerden dolayı hacklendi. emo halk dilindeki gibi intihara meyilli mutsuz eşcinsel salak işler yapan insanlar değildir. emo aslında bi tarzda değildir. emo dediğimiz şey duygusal yoğunluğa sahip insanlarda ele alınan bir tablodur aslında.ama bu duygu yoğunluğu illada hüzün mutsuzluk olcak diye bir şartta yok. mutluluk heycanda bir duygudur. emo bu duygularıda yaşayabilir. öncelikle bu bilinmelidir.

мiЯα

peki nsanlar emolardan nie bukadar nefret eder hiç düşündünüzmü? çünkü onlar kendi hafızalarında emoyu türkçeyi thurkchelsh'tiren bir varlık olarak algılarlar. hep mutsuzdur onlar için siyahlar içine bürünüp sokaklarda dolaşan içine kapanık serserilerdir. bunun sebebide sokakta yürüyen her aptalın emo zannedilmesidir . emo o değildir işte insanların emo diye araştırıp internette buldukları o saçma sapan yazılar emoyu anlatmaz o anltılanların hepsi uydurmadır. ama bilinmez çünkü kendilerini ona inandırmışlardır.

мiЯα

evet ben burada sadece bu başlığı ele aldım başka şeylerden bilgilenmek isteyenler özel mesaj atsınlar ki o konularıda değiniyim.

мiЯα

amacım emo'nun artık yanlış anlaşılmaktan kurtulmasıdır.

NoT: ALINTI____________

Emo !                 . Miscellaneous__by_sasQuat_ch
http://emoturk.hareketforum.com

Emo ! .
1 sayfadaki 1 sayfası